| Merknaam: | PVI |
| Modelnummer: | ED060SCN |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Vervaardiging | PVI |
| Schermgrootte | 6.0 inch |
| Modelnaam | ED060SCN |
| Schermtype | EPD, EPD |
| Aantal pixels | 600*800 (SVGA) |
| Actief gebied | 90.6 * 122,4 mm (H*V) |
| Bezelgebied | 91.8 * 123,6 mm (H*V) |
| Uitleg van de afmetingen | 101.8 * 138,4 mm (H*V*D) |
| De regeling | Rechthoek |
| Oppervlaktebehandeling | Antiglare, harde coating |
| Contrastverhouding | 121 (type) (RF) |
| Kleurdiepte | Grayscale |
| De massa | 34.0±4.0g |
| Achterlicht | Geen B/L |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | Parallel Data (8-bit), FPC, 34 pins |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Bergingstemperatuur | -25°C tot 70°C |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |