| Merknaam: | PVI |
| Modelnummer: | PD050VL1 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Fabrikant | PVI (Prime View International) |
| Modelnaam | PD050VL1 |
| Schermgrootte | 5,0 inch |
| Schermtype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Resolutie | 640(RGB) × 480 (VGA) |
| Pixelindeling | RGB Verticale Stripe |
| Actief gebied | 101,76 × 74,88 mm (H×V) |
| Buitenafmetingen | 120,7 × 92,8 × 12,8 mm (H×V×D) |
| Randgebied | 106,7 × 78,50 mm (H×V) |
| Oppervlaktebehandeling | Antireflectie |
| Helderheid | 450 cd/m² (typisch) |
| Contrastverhouding | 400:1 (typisch) |
| Kijkhoek | 60/60/40/55 (typisch, CR≥10) |
| Responstijd | 15/25 ms (typisch, Tr/Td) |
| Optimaal zicht | 6 uur |
| Weergavemodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Kleurdiepte | 262K |
| Achtergrondverlichting | 3S8P WLED, 30K uur, Geen driver |
| Gewicht | 173,6 ±10g |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaaltype | LVDS (1 kanaal, 6-bit), Connector, 20 pinnen |
| Bedrijfsspanning | 3,3V (typisch) |
| Temperatuurbereik | Bedrijf: -30°C tot 80°C Opslag: -40°C tot 90°C |