| Merknaam: | innolux |
| Modelnummer: | G150XNE-L01 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Paneelmerk & Model | Innolux G150XNE-L01 |
| Paneelgrootte | 15,0 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024(RGB)*768 (XGA) |
| Pixelformaat | RGB Verticale Streep |
| Weergavegebied | 304,128 mm * 228,096 mm |
| Bezelopening | 307,4 mm * 231,3 mm |
| Buitenafmetingen | 326,5 mm * 253,5 mm * 9,6 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Antireflectie, Harde coating (3H) |
| Helderheid | 500 cd/m² (Typisch) |
| Contrastverhouding | 2500:1 (Typisch) |
| Kijkhoek | 88/88/88/88 (CR≥10) |
| Weergavemodus | NPVA, Normaal Zwart, Transmissief |
| Beste weergave | Symmetrie |
| Responstijd | 13/5 ms (Tr/Td, Typisch) |
| Weergavekleuren | 262K/16.7M, 72% CIE1931 |
| Achtergrondverlichting | WLED, 70K uur levensduur, Met LED-driver |
| Verversingssnelheid | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Paneelgewicht | 0,97 kg (Typisch) / 1,00 kg (Maximaal) |