| Merknaam: | CMO |
| Modelnummer: | R213T1-L01 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
High-performance 21,3-inch industriële LCD-displaymodule, speciaal ontworpen voor medische beeldvormingstoepassingen, met uitzonderlijke resolutie en helderheid voor kritische diagnostische omgevingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Model | R213T1-L01 |
| Diagonale grootte | 21.3 inch |
| Pixelformaat | 2560 ((LCR) * 2048 [QSXGA] |
| Actief gebied | 422.4 ((H) * 337.92 ((V) mm |
| Bezelgebied | 426.4 ((H) * 344.5 ((V) mm |
| Luminansie | 1000 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 7001 (typisch) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (typisch, CR≥10) |
| Reactietijd | 25/25 (typisch, Tr/Td) |
| Gewicht | 2.97 kg (typisch) |
| Parameter | Bereik |
|---|---|
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |