| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LB121S03-TL05 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Paneelmerk | LG Display |
|---|---|
| Paneelgrootte | 12,1" |
| Resolutie | 800(RGB)*600 (SVGA) |
| Weergavegebied | 246*184,5 mm |
| Buitenafmetingen | 276*209*9,5 mm |
| Helderheid | 450 cd/m² (typ.) |
| Kijkhoek | 70/70/55/65 (CR≥10) |
|---|---|
| Weergavekleuren | 262K/16,7M |
| Contrastverhouding | 600:1 (typ.) |
| Responstijd | 10/20 ms (Tr/Td) |
| Frequentie | 60Hz |
| Gewicht | 515/530g (typ./max.) |
| Paneelmodel | LB121S03-TL05 |
|---|---|
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Oppervlak | Antireflectie |
| Weergavemodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Lamp Type | WLED, 50K uur, Met LED-driver |
| Touchscreen | Zonder |
| Signaalinterface | LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 30 pinnen, Connector |
| Ingangsspanning | 3,3V (typ.) |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ 70 °C |
| Opslagtemperatuur | -30 ~ 80 °C |