| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LM230WF7-SSB3 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Panelmerk en -model | LG Display LM230WF7-SSB3 |
| Panelgrootte | 23.0 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | Vervaardiging van elektrische voertuigen |
| Afbeeldingsgebied | 509.184mm * 286.416mm |
| Contrastverhouding | 10001 (typisch) |
| Zienhoek | 89°/89°/89°/89° (CR≥10) |
| Displaytechnologie | IPS, meestal zwart, zender |
| Reactietijd | 14 ms (typisch, G tot G) |
| Kleurondersteuning | 16.7 miljoen kleuren, 72% CIE1931 |
| Achterlicht | WLED |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraaktechnologie | In-cel aanraking |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pins connector |
| Inlaatspanning | 5.0V (typisch) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |