| Merknaam: | hanstar |
| Modelnummer: | HSD123KPW1-A |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
HSD123KPW1-A30 is een 12,3 inch diagonaal a-Si TFT-LCD-displaypaneel van HannStar Display Corporation,met een geïntegreerd WLED-achtergrondverlichtingssysteem ontworpen voor automobieltoepassingen met een hoge temperatuur en een hoge helderheid.
| Panelmerk | HannStar |
| Panelmodel | HSD123KPW1-A30 |
| Panelgrootte | 12.3 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) *720 |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 292.032 ((W) * 109.512 ((H) mm |
| Bezelopening | 294.8 ((W) *112.1 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 308.1 ((W) *130 ((H) *15.6 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare |
| Helderheid | 850 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Afbeeldingsmodus | IPS Pro, meestal zwart, zender |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 17/18 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 71% NTSC |
| Typ van de lamp | 11S4P WLED, 30K uur, zonder bestuurder |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 520 g (type) |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 50 pinnen, connector |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Werktemperatuur | -30 ~ 85°C |
| Bergingstemperatuur | -30 ~ 85°C |
Dit model is speciaal ontworpen voor automotive display toepassingen en ging in de massaproductie in het tweede kwartaal 2017. Het paneel blijft in actieve productie vanaf de laatste specificatie update.