| Merknaam: | Hannstar |
| Modelnummer: | HSD104IXN1-A00 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Panelmerk | HannStar |
| Panelmodel | HSD104IXN1-A00 |
| Panelgrootte | 10.4 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) * 768 (XGA) |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 211.2 mm * 158,4 mm |
| Bezelopening | 213.2 mm * 160,4 mm |
| Grootte van de contour | 236 mm * 174,3 mm * 7 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 600 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 9001 (typisch) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (CR≥10) |
| Afbeeldingsmodus | IPS Pro, meestal zwart, zender |
| Het beste zicht | Symmetrie |
| Reactietijd | 30 ms (typisch, Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 262K/16.2M, 70% NTSC |
| Achterlicht | 4S8P WLED, 30K uur, zonder bestuurder |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 316 g (typisch) |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 60 pinnen, FPC |
| Inlaatspanning | 3.3/12.1/23/10V (DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 80°C |