| Merknaam: | sharp |
| Modelnummer: | LQ042T1DW01 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
Hoogwaardige 4,2-inch TFT-LCD-schermmodule ontworpen voor industriële toepassingen, met een WQVGA-resolutie van 480*272 en een helderheid van 400 cd/m² voor uitstekende zichtbaarheid onder verschillende lichtomstandigheden.
| Merk | Sharp |
| Model | LQ042T1DW01 |
| Schermtype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Diagonale Afmeting | 4,2 inch |
| Resolutie | 480*272 (WQVGA) |
| Pixelconfiguratie | RGB Horizontale Stripe |
| Actief Gebied | 92,88(H) * 52,632(V) mm |
| Buitenafmetingen | 109,5(H) * 69(V) * 10,1(D) mm |
| Randgebied | 94,48(H) * 54,272(V) mm |
| Oppervlaktebehandeling | Antireflectie, Harde coating (3H) |
| Helderheid | 400 cd/m² (Typisch) |
| Contrastverhouding | 1300:1 (Typisch) |
| Kijkhoek | 80/80/80/80 (CR≥10) |
| Responstijd | 20 ms (Typisch, Tr+Td) |
| Bedrijfsmodus | ASV, Normaal Zwart, Transmissief |
| Kleurenondersteuning | 16,2M kleuren, 64% NTSC |
| Achtergrondverlichting | WLED, 50K uur levensduur, Met LED-driver |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Interface | 50-pins CMOS (1 kanaal, 8-bit), Connector |
| Voeding | 3,3V (Typisch) |
| Gewicht | 85,0g (Maximaal) |
| Touchscreen | Zonder |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +70°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot +70°C |