| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | MV270FHM-N20 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Functie | Specificatie |
|---|---|
| Modelnaam | MV270FHM-N20 |
| Schermtype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Pixel Indeling | RGB Verticale Streep |
| Buitenafmetingen | 611,5 * 355,8 * 13,5 mm (H*V*D) |
| Oppervlaktebehandeling | Antireflectie (Haze 25%), Harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (Typisch) |
| Bedrijfsmodus | ADS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Responstijd | 14 ms (Typisch, G tot G) |
| Achtergrondverlichting Systeem | 18S4P WLED, 30K uur levensduur, Geen Driver |
| Touchscreen | Zonder |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Signaal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30-pins Connector |
| Voedingsspanning | 5,0V (Typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Maximale Vibratieniveau | 1,5G (14,7 m/s²) |