| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | NT140WHM-N31 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
Hoogwaardig 14-inch TFT-LCD-displaypaneel van BOE, met 1366 * 768 WXGA-resolutie en eDP-interface. Ideaal voor industriële computertoepassingen, digitale displays en embedded systemen.
| Vervaardiging | BOE |
| Modelnummer | NT1141W-N31 (BOE0698) |
| Schermgrootte | 14.0 inch |
| Resolutie | 1366*768 pixels (WXGA) |
| Actief gebied | 309.399 * 173,952 mm (H*V) |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, TN Technology |
| Helderheid | 220 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 6001 (typisch) |
| Zienhoek | 45/45/20/40 (CR≥10) |
| Reactietijd | 12 ms (typisch) |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren (45% NTSC) |
| Interface | eDP (1 lijn), 30-pins connector |
| Achterlicht | 9S3P WLED, levensduur 15.000 uur |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Werkspanning | 3.3V (typisch) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Uitleg van de afmetingen | 320.4 * 205,1 * 3,0 mm (H*V*D) |