| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | HM150X01-N01 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Panelmerk | BOE |
| Panelmodel | HM150X01-N01 |
| Panelgrootte | 15.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) *768, XGA, 85PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 304.128 ((W) * 228.096 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 326.5 ((W) * 253.5 ((H) mm |
| Oppervlaktebehandeling | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Helderheid | 350 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 7001 (typisch) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (typisch, CR≥10) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Reactietijd | 8 ms (typisch, Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 262K/16.2M, 60% NTSC |
| Achterlichttype | WLED, levensduur 50K uur, met LED Driver |
| Hernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 850 g (typisch) |
| Signalinterface | LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20 pinnen |
| Inlaatspanning | 3.3V (typisch) |
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 70°C |