| Merknaam: | auo |
| Modelnummer: | M190PW01 V8 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | M190PW01 V8 |
| Panelgrootte | 19.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1440 ((RGB) *900, WXGA+, 89PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 408.24 ((W) * 255.15 ((H) mm |
| Bezelopening | 412.24 ((W) * 259.15 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 428 ((W) * 278 ((H) * 10.8 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/80/80 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Reactietijd | 3.6/1.4 (Type.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 72% NTSC |
| Typ van de lamp | 13S4P WLED, 30K uur, zonder bestuurder |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 1.45kg (type.) |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector |
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Werktemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ 60 °C |