| Merknaam: | CHIMEI |
| Modelnummer: | LW800AT9001 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Vervaardiging | ChiHsin |
|---|---|
| Modelnaam | LW800AT9001 |
| Schermgrootte | 8.0 inch |
| Schermtype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Aantal pixels | 800 ((RGB) * 480 (WVGA) 117PPI |
| Actief gebied | 173.4 * 104,04 mm (H*V) |
| Uitleg van de afmetingen | 192.8 * 119,4 mm (H*V*D) |
| Luminansie | 300 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 4001 (typisch) |
| Zienhoek | 65/65/50/65 (typisch, CR≥10) |
| Reactietijd | 5/15 ms (typisch, Tr/Td) |
| Kleurdiepte | 262K, 45% NTSC |
| Achterlicht | 3S9P WLED, 10 km uur, zonder bestuurder |
| Type signaal | Parallel RGB (1 ch, 6-bit), 60 pins FPC |
| Spanningsvoorziening | 3.3/12/18/-7V (typisch) ((VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 80°C |
| De massa | 181 g (typisch) |