| Merknaam: | cpt |
| Modelnummer: | CLAA150XQ01CW |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Panelmerk | CPT | Panelmodel | CLAA150XQ01CW |
|---|---|---|---|
| Panelgrootte | 15.0" | Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) *768, XGA, 85PPI | Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 304.128 ((W) * 228.096 ((H) mm | Bezelopening | 307.4 ((W) * 231.3 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 326.5 ((W) * 253.5 ((H) * 11.5 ((D) mm | Oppervlakte | Harde coating (3H) |
| Helderheid | 450 cd/m2 (Typ.) | Contrastverhouding | 7001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/70/70 (type) | Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | Om zes uur. | Reactietijd | 10/15 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 63% NTSC | Typ van de lamp | 8S2P WLED, 70K uur, met LED Driver |
| Frequentie. | 60 Hz | Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht | 870 g (type.) | Toepassing | Industrieel |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 8-bit), 20 pinnen Connector |
|---|---|
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Werktemperatuur | -30 ~ 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -30 ~ 80 °C |