| Merknaam: | SAMSUNG |
| Modelnummer: | LTM150XH-L01 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Vervaardiging | Samsun |
| Modelnaam | LTM150XH-L01 |
| Schermgrootte | 15.0 inch |
| Schermtype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Resolutie | 1024 ((RGB) * 768 (XGA) 85PPI |
| Actief gebied | 304.128 * 228.096 mm (H*V) |
| Uitleg van de afmetingen | 331.6 * 254,8 * 13 mm (H*V*D) |
| Luminansie | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 3001 (Typ.) |
| Zienhoek | 70/70/55/65 (type) |
| Reactietijd | 5/20 ms (Type.) ((Tr/Td) |
| Kleurdiepte | 16.2M kleuren, 65% NTSC |
| Achterlicht | 4 CCFL-lampen, 35K uur levensduur, Geen bestuurder |
| Type signaal | LVDS (1 ch, 8-bit), 20 pinnen Connector |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Werktemperatuur | 0 ~ 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ 60°C |
| De massa | 1.35 kg (max.) |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |