| Merknaam: | NEC |
| Modelnummer: | NL6448BC33-59 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Paneelgrootte | 10,4 inch |
| Resolutie | 640(RGB)*480, VGA, 76 PPI |
| Weergavegebied | 211,2 * 158,4 mm |
| Helderheid | 450 cd/m² (typisch) |
| Contrastverhouding | 600:1 (typisch) |
| Kijkhoek | 70/70/45/55 (CR≥10) |
| Responstijd | 8/25 ms (Tr/Td) |
| Weergavekleuren | 262K (43% NTSC) |
| Achtergrondverlichting | 2 CCFL-lampen (zonder driver) |
| Signaalinterface | CMOS (1 kanaal, 6-bit), 31-pins connector |
| Ingangsspanning | 3,3V / 5,0V (typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot 70°C |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Trillingsbestendigheid | 2,0 G (19,6 m/s²) |
| Paneelgewicht | 475 g (typisch) / 500 g (maximaal) |