Modelnummer: NL6448BC33-59
MOQ: 10 stuks
Prijs: negotiable
Betalingsvoorwaarden: T/T,W,Western Union,MoneyGram
Leveringscapaciteit: 3000 stuks per week
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
China
Certificering:
Rohs,CE,FCC
Kwaliteit:
Gloednieuw origineel
Pakket:
Originele industriële verpakking
Oplossing:
640 x 480 pixels
Stijl:
31PIN IPS
Helderheid:
450cd/m2
Kleur:
262K
Contrastverhouding:
600: 1
werkende leven:
50k uur
Verpakking Details:
Industriële verpakkingen
Markeren:
10.4 inch Industrial LCD Display
COMS Industrial LCD Display
450 cd/m2 industriële aanraakscherm
Productbeschrijving
NEC NL6448BC33-59 10,4-inch Industrieel LCD-scherm
Dit 10,4-inch diagonale industriële TFT-LCD-schermpaneel van NEC heeft een VGA-resolutie van 640*480, een helderheid van 450 cd/m², en werkt met een 3,3V CMOS-interface. Ontworpen voor industriële toepassingen met een breed temperatuurbereik en trillingsbestendigheid.
Belangrijkste specificaties
Paneelgrootte 10,4 inch
Resolutie 640(RGB)*480, VGA, 76 PPI
Weergavegebied 211,2 * 158,4 mm
Helderheid 450 cd/m² (typisch)
Contrastverhouding 600:1 (typisch)
Kijkhoek 70/70/45/55 (CR≥10)
Responstijd 8/25 ms (Tr/Td)
Weergavekleuren 262K (43% NTSC)
Achtergrondverlichting 2 CCFL-lampen (zonder driver)
Technische details
Signaalinterface CMOS (1 kanaal, 6-bit), 31-pins connector
Ingangsspanning 3,3V / 5,0V (typisch)
Bedrijfstemperatuur -10°C tot 70°C
Opslagtemperatuur -20°C tot 80°C
Trillingsbestendigheid 2,0 G (19,6 m/s²)
Paneelgewicht 475 g (typisch) / 500 g (maximaal)
Schermfuncties
  • TN-technologie met normaal wit, transmissieve weergavemodus
  • Optimale weergave op 6 uur positie
  • Helder oppervlak met harde coating (3H hardheid)
  • Lamp vervangbaar ontwerp
  • 180° omkeerbaarheid
  • 60 Hz vernieuwingsfrequentie
Belangrijke opmerking: Dit model is in Q2 2003 in massaproductie gegaan met de laatste leveringen in Q3 2015. De NL6448BC33-59 is nu stopgezet. Voor de huidige productintegratie raden we ten zeerste aan contact op te nemen met NEC of hun geautoriseerde agenten voor de laatste productiestatus en specificaties.