| Merknaam: | HANNSTAR |
| Modelnummer: | HSD070PWW1 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Fabrikant | HannStar |
| Modelnaam | HSD070PWW1-A00 |
| Schermgrootte | 7,0 inch |
| Schermtype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Resolutie | 1280(RGB)*800 (WXGA) |
| Pixeldichtheid | 215 PPI |
| Actief gebied | 150,72 * 94,2 mm (H*V) |
| Afmetingen | 161,2 * 105,5 * 4,5 mm (H*V*D) |
| Helderheid | 400 cd/m² (Typisch) |
| Contrastverhouding | 800:1 (Typisch) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Responstijd | 25 ms (Typisch, Tr+Td) |
| Kleurdiepte | 262K kleuren, 50% NTSC |
| Achtergrondverlichting | WLED, 10K uur levensduur |
| Interface | LVDS (1 kanaal, 6-bit) |
| Bedrijfsspanning | 3,3V (Typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 70°C |
| Gewicht | 93,0 g (Maximaal) |