| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | T430QVN03.0 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merk | AUO |
| Model P/N | T430QVN03.0 CELL |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Actief gebied | 941.184(B) * 529.416(H) mm |
| Afmetingen | 953(H) * 543(V) * 1.4(D) mm |
| Pixelformaat | RGB Verticale streep |
| Responstijd | 8ms (typ.)(G tot G) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Oppervlaktebehandeling | Antireflectie (haze 2%), harde coating (3H) |
| Gewicht | 1,50 kg (typ.) |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Voeding | 12.0V (typ.) |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |