| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | M315DJJ-K30 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merk | Innolux |
| Modelnummer | M315DJJ-K30 |
| Diagonale afmeting | 32,0 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 3840(RGB)*2160 (UHD), 139 PPI |
| Actief gebied | 698,4 * 392,85 mm |
| Buitenafmetingen | 717,4 * 413,85 * 18,9 mm |
| Luminantie | 300 cd/m² (typisch) |
| Contrastverhouding | 3000:1 (typisch) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (links/rechts/omhoog/omlaag) |
| Responstijd | 9,5 ms (G tot G, typisch) |
| Kleurdiepte | 1,07 miljard kleuren, 98% DCI-P3 |
| Verversingssnelheid | 60 Hz (120 Hz met MEMC-circuit) |
| Signaalinterface | V-by-One 8-baans, 51 pinnen |
| Voedingsspanning | 12,0 V (typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Gewicht | 3,46 ± 0,18 kg |