| Merknaam: | Mitsubishi |
| Modelnummer: | AA121XN11 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Displaytype | a-Si TFT-LCD, TN, Normaal Wit |
| Actief gebied | 245,76 * 184,32 mm |
| Resolutie | 1024(RGB) * 768 (XGA) |
| Pixeldichtheid | 105 PPI |
| Helderheid | 1300 cd/m² (typisch) |
| Contrastverhouding | 800:1 (typisch) |
| Kijkhoek | 80/80/80/80 (CR≥10) |
| Responstijd | 4/12 ms (Tr/Td) |
| Kleurdiepte | 262K/16,7M (40% NTSC) |
| Achtergrondverlichting | 4 strings WLED, 100K uur |
| Interface | LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20 pins |
| Bedrijfsspanning | 3,3V (typisch) |
| Afmetingen | 260,5 * 203 * 10 mm (H*V*D) |
| Gewicht | 590g (typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Trillingsbestendigheid | 1,0 G (9,8 m/s²) |