| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | NE140FHM-N63 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merken | BOE |
| Model | NE140FHM-N63 |
| Paneltype | TFT-LCD, LCM met oxide |
| Resolutie | 1920 ((RGB) * 1080 (FHD) |
| Actief gebied | 309.312*173.988 mm |
| Contrastverhouding | 15001 (typisch) |
| Reactietijd | 30 ms (typisch) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (links/rechts/boven/onder) |
| Interface | eDP (2 lijnen), eDP1.4, 30-pin connector |
| Stroomvoorziening | 3.3V (typisch) |
| Werktemperatuur | 0 ~ 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ 60°C |