| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | AV080HDM-N19 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merk en model | Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen: |
| Afbeeldingsgrootte | 8.0-inch diagonaal |
| Resolutie | 1280 ((RGB) *720 (WXGA), 184 PPI |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD met LCM |
| Helderheid | 800 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 9001 (typisch) |
| Actief gebied | 176.64mm * 99.36mm |
| Uitleg van de afmetingen | 192.8mm * 116.9mm * 12.8mm |
| Achterlicht | 8S3P WLED, levensduur 30.000 uur |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 8-bit) + SPI, 30-pin FPC |
| Werkspanning | 3.3V (typisch) |
| Vernieuwingspercentages | 60Hz standaard, 120Hz MEMC, 240Hz opties |
| Werktemperatuur | -30°C tot 85°C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Trillingsweerstand | 3.0G (29,4 m/s2) maximum |