| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | NV080WXM-N41 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | USD35/PC |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, W, Western Union, MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Modelnummer | NV080WXM-N41 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Actief gebied | 107.64 * 172.224 mm (W*H) |
| Uitleg van de afmetingen | 113.72 * 184.01 * 4.43 mm (H*V*D) |
| Resolutie | 800 ((RGB) * 1280, WXGA |
| Pixeldichtheid | 188 PPI |
| Luminansie | 350 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 10001 (typisch) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (links/rechts/boven/onder) |
| Reactietijd | 30 ms (typisch) |
| Kleurdiepte | 16.7M kleuren, 60% NTSC |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Interface | MIPI (4 datalijnen), 45-pins connector |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 70°C |
| Gewicht | 106 g (maximaal) |