| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | B170QAN01.0 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | $26 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merk & Model | AUO B170QAN01.0 |
| Diagonale Afmeting | 17,0 inch |
| Paneeltype | LTPS TFT-LCD |
| Resolutie | 2560(RGB)*1600 (WQXGA) |
| Pixeldichtheid | 177 PPI |
| Actief Gebied | 366,34 mm * 228,96 mm |
| Buitenafmetingen | 372,836 mm * 240,11 mm * 5 mm |
| Helderheid | 400 cd/m² (Typisch) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (Typisch) |
| Kijkhoek | 85°/85°/85°/85° (L/R/B/B) |
| Reactietijd | 8ms (Typisch), 3ms (OD) |
| Vernieuwingsfrequentie | 165Hz |
| Kleurengamma | 100% DCI-P3 |
| Achtergrondverlichting | WLED met Driver |
| Interface | eDP 1.4 (4 Lanes), 40-pins |
| Ingangsspanning | 3,3V (Typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Trillingsweerstand | 1,5G (14,7 m/s²) |
| Oppervlaktebehandeling | Glanzend (Haze 0%) |