| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | C154UAT01.0 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | $56 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 2000pcs per week |
| Merken | AUO |
| Modelnummer | C154UAT01.0 |
| Diagonale grootte | 15.4 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD-assemblage |
| Resolutie | 1920 ((RGB) *1200 (WUXGA), 147 PPI |
| Actief gebied | 330.624 ((W) * 206.64 ((H) mm |
| Uitleg van de afmetingen | 355.46 ((H) * 232.02 ((V) * 17.7 ((D) mm |
| Luminansie | 800 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 12001 (minimaal) |
| Reactietijd | 20 ms (typisch) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (CR≥10) |
| Operatiemodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Kleurondersteuning | 16.7 miljoen kleuren, 90% DCI-P3 |
| Achterlicht | WLED |
| Gewicht | 10,30±0,13 kg |
| Interface type | GMSL, 6-pins connector |
| Aanraakpaneel | Ingebedde aanraking |
| Framerate | 60 Hz |
| Werktemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 90°C |