| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | TV116FMM-LB0 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | $26 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merken | BOE |
| Modelnummer | TV116FMM-LB0 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD-assemblage |
| Resolutie | 1280 ((RGB) *1752 (187 PPI) |
| Actief gebied | 173.453 mm * 237.413 mm (W*H) |
| Uitleg van de afmetingen | 190 mm * 258,339 mm * 5,1 mm (H*V*D) |
| Luminansie | 280 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 14001 (typisch) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (CR≥10) |
| Reactietijd | 30 ms (typisch, Tr+Td) |
| Kleurdiepte | 16.7M kleuren |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Interface | MIPI (4 datalijnen), 45-pins connector |
| Werkspanning | 1.8V/5.8V/-5.8V (VDDI/AVDD/AVEE) |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 70°C |
| Gewicht | 245 g (maximaal) |