| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | NT1V-V-V-V |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Modelnummer | NT2FHM-TS0 (BOE000A) |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Actief gebied | 344.16 * 193,59 mm |
| Uitleg van de afmetingen | 350.66 * 216.25 * 3.2 mm |
| Resolutie | 1920 ((RGB) * 1080 (FHD) |
| Pixeldichtheid | 141 PPI |
| Luminansie | 220 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 5001 (typisch) |
| Reactietijd | 12 ms (typisch, Tr+Td) |
| Zienhoek | 45/45/20/40 (links/rechts/boven/onder, CR≥10) |
| Kleurondersteuning | 16.7M kleuren, 45% NTSC |
| Interface | eDP (2 lijnen), eDP1.2, 40-pins connector |
| Stroomvoorziening | 3.3V (typisch) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |