| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LM238WF5-SSA1 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
Hoogwaardige FHD-LCD-module ontworpen voor W15C Desktop PC-toepassingen, met IPS-technologie en betrouwbare prestaties.
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Panelmerk | LG Display |
| Panelmodel | LM238WF5-SSA1 |
| Panelgrootte | 23.8 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) * 1080, FHD |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 527.04 ((W) * 296.46 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 535.24(W) *313.18(H) *12.76(D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | IPS, meestal zwart, zender |
| Het beste zicht | Symmetrie |
| Reactietijd | 14 ms (Type.) ((G tot G) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Typ van de lamp | WLED, 30K uur, zonder bestuurder |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Aanraakscherm | In-cel aanraking |
| Gewicht van het paneel | 1.92/2.01kg (type/max.) |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen, connector |
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Werktemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ 60 °C |