| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LD550EUN-UHA1 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Paneelmerk | LG Display | Paneelmodel | LD550EUN-UHA1 |
|---|---|---|---|
| Paneelgrootte | 55 inch | Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920(RGB) * 1080, FHD | Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Weergavegebied | 1209,6(B) * 680,4(H) mm | Randopening | 1215,6(B) * 686,4(H) mm |
| Helderheid | 700 cd/m² (typ.) | Oppervlak | Antireflectie (Haze 10%), Harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 1300:1 (typ.) | Weergavemodus | IPS, Normaal Zwart, Transmissief |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (min.)(CR ≥10) | Responstijd | 8ms (typ.)(G tot G) |
| Weergavekleuren | 16,7M/1,07B 72% (CIE1931) | Lamp Type | WLED, 60K uur, Met LED-driver |
| Frequentie | 60Hz | Touchscreen | Zonder |
| Videowall Naad | 17,8 mm (actief tot actieve naad) | Toepassing | Industriële Display |
| Signaalinterface | LVDS (2 ch, 8/10-bit), 51 pinnen, Connector |
|---|---|
| Ingangsspanning | 12,0V (typ.) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ 60 °C |