| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LB048WV1-TL01 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Signaalinterface | LVDS (1 kanaal, 6-bit), 30 pinnen, Connector |
|---|---|
| Ingangsspanning | 3,3V (Typ.) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ 60 °C |