| Merknaam: | NEC |
| Modelnummer: | NL3224BC35-20R |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Merk | NEC |
| Diagonale Afmeting | 5,5 inch |
| Pixelformaat | 320(RGB)*240 [QVGA] |
| Actief Gebied | 111,36(H)*83,52(V) mm |
| Rand Gebied | 116,4(H)*88,5(V) mm |
| Ondersteunde Kleuren | 262K |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Model | NL3224BC35-20R |
| Type | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Configuratie | RGB Verticale Streep |
| Buitenafmetingen | 134(H)*104,5(V) mm |
| Bedrijfsmodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Lichtbron | CCFL [2 stuks], Zonder Driver |
| Touchscreen | Zonder |
| Interface Type | CMOS (1 kanaal, 6-bit), Connector |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ~ 70 °C |
| Opslagtemperatuur | -30 ~ 80 °C |