TM121TDSG02 12,1 inch Industrial LCD Display met 1024x768 pixels en 450cd/m2 Helderheid
Merknaam: TIANMA
Modelnummer: TM121TDSG02
MOQ: 10 stuks
Prijs: negotiable
Betalingsvoorwaarden: T/T,W,Western Union,MoneyGram
Leveringscapaciteit: 3000 stuks per week
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
China
Certificering:
Rohs,CE,FCC
Kwaliteit:
Gloednieuw origineel
Pakket:
Originele industriële verpakking
Materiaal:
het glas oled
Kleur:
262K kleuren
Model:
WLED
Stijl:
breed scherm met hoge resolutie 1024*768
Helderheid:
450 cd
Connector:
20
Contrastverhouding:
700:1
Werktijd:
50k uur
Verpakking Details:
Industriële verpakkingen
Markeren:
industriële pc-touchscreen
industriële computermonitor
Productbeschrijving
TM121TDSG02 450CD/M2 Industrial LCD Display
Productoverzicht
12.1" TFT-LCD-displaypaneel van Tianma met 1024*768 XGA-resolutie met een hoge helderheid en industriële betrouwbaarheid.
Technische specificaties
Panelmerk Tiananmen Panelmodel TM121TDSG02
Panelgrootte 12.1" Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024 ((RGB) * 768, XGA Pixelformaat RGB verticale strook
Afbeeldingsgebied 245.76 ((W) * 184.32 ((H) mm Bezelopening 250.8 ((W) *189.4 ((H) mm
Grootte van de contour 279 ((W) * 209 ((H) * 9.1 ((D) mm Oppervlakte Antiglare, harde coating (3H)
Helderheid 450 cd/m2 (Typ.) Contrastverhouding 7001 (Typ.)
Zienhoek 80/80/80/80 (type) Afbeeldingsmodus TN, normaal wit, transmisief
Het beste zicht Om zes uur. Reactietijd 3/5 (Typ.) ((Tr/Td)
Frequentie. 60 Hz Aanraakscherm Zonder
Gewicht van het paneel 483 g (type) Signalinterface LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinnen, connector
Inlaatspanning 3.3V (type.) Werktemperatuur -20 ~ 70 °C
Bergingstemperatuur -30 ~ 80 °C Toepassing Industrieel
TM121TDSG02 12,1 inch Industrial LCD Display met 1024x768 pixels en 450cd/m2 Helderheid 0
Belangrijkste kenmerken
  • 12.1" diagonaal a-Si TFT-LCD-display met geïntegreerd WLED-achterlichtsysteem
  • Antiglare oppervlakte met harde coating (3H) voor duurzaamheid
  • 6/8-bits selecteerbare interface met grote kijkhoek
  • Landschapsoriëntatie met mogelijkheid tot 180 graden omkeren
  • Witte LED-achterlicht met een levensduur van ≥ 50.000 uur
  • Industriële werktemperatuur: -20°C tot 70°C