| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LC320DXY-SHAA |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Vervaardiging | LG Display |
| Modelnaam | LC320DXY-SHAA |
| Schermgrootte | 31.5 inch |
| Schermtype | CELL, a-Si TFT-LCD |
| Resolutie | 1366 ((RGB) * 768 (WXGA) |
| Pixelrangschikking | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 697.685 * 392.256 mm (H*V) |
| Uitleg van de afmetingen | 715 * 411 * 1,3 mm (H*V*D) |
| Oppervlaktebehandeling | Antiglare (Haze 3%), harde coating (2H) |
| Helderheid | 400 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 12001 (typisch) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (min.) |
| Reactietijd | 7 ms (typisch, G tot G) |
| Afbeeldingsmodus | IPS, meestal zwart, zender |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |
| Achterlicht | Geen achtergrondlicht |
| Gewicht | 00,86/0,91 kg (typisch/maximaal) |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder touchscreen |
| Type signaal | LVDS (1 ch, 8-bit), connector, 30 pinnen |
| Spanningsvoorziening | 12.0V (typisch) |
| Werktemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ 60 °C |