| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | AT102TN03 V8 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Panelmerk | Innolux | Panelmodel | AT102TN03 V.8 |
| Panelgrootte | 10.2" | Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 480 (WVGA) | Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 222 ((W) × 132.48 ((H) mm | Bezelopening | 225.3 ((W) × 135.7 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 235 ((W) × 145,8 ((H) × 6,4 ((D) mm | Oppervlakte | Antiglare |
| Helderheid | 350 cd/m2 (Type.) | Contrastverhouding | 3001 (Typ.) |
| Zienhoek | 65/65/45/65 (type) | Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | Om zes uur. | Reactietijd | 15/20 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 262K 50% (CIE1931) | Typ van de lamp | 3S10P WLED, 20K uur, zonder bestuurder |
| Frequentie. | 60 Hz | Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht | 332 g (type.) | Toepassing | Automobiele display |
| Signalinterface | TTL (1 ch, 6-bit), 60 pins, FPC |
| Inlaatspanning | 3.3/9.2/16/-7V (Type.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Werktemperatuur | -30 ~ 85 °C |
| Bergingstemperatuur | -30 ~ 85 °C |