| Merknaam: | innolux |
| Modelnummer: | AT102TN03 V8 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Fabrikant en model | Innolux AT102TN03 V.8 |
| Schermgrootte | 10.2 inch |
| Schermtype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Resolutie | 800 ((RGB) * 480 (WVGA) |
| Pixelrangschikking | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 222 * 132,48 mm (H*V) |
| Uitleg van de afmetingen | 235 * 145,8 * 6,4 mm (H*V*D) |
| Bezelgebied | 225.3 * 135,7 mm (H*V) |
| Oppervlaktebehandeling | Antiglare |
| Helderheid | 350 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 3001 (typisch) |
| Zienhoek | 65/65/45/65 (typisch, CR≥10) |
| Reactietijd | 15/20 ms (typisch, Tr/Td) |
| Optimaal zicht | Positie om zes uur |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Kleurdiepte | 262K 50% (CIE1931) |
| Achtergrondverlichtingssysteem | 3S10P WLED, levensduur 20K uur, geen bestuurder |
| Gewicht | 332 g (typisch) |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder aanraaksysteem |
| Signalinterface | TTL (1 kanaal, 6-bit), FPC, 60 pins |
| Spanningsvoorziening | 3.3/9.2/16/-7V (typisch) ((VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Temperatuurbereik | Opberging: -30°C tot 85°C, werking: -30°C tot 85°C |