Merknaam: Toshiba
Modelnummer: LTD104KA1S
MOQ: 10 stuks
Prijs: negotiable
Betalingsvoorwaarden: T/T,W,Western Union,MoneyGram
Leveringscapaciteit: 3000 stuks per week
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
China
Certificering:
Rohs,CE,FCC
Kwaliteit:
Gloednieuw origineel
Pakket:
Originele industriële verpakking
Materiaal:
het glas oled
Kleur:
262K kleuren
Model:
XGA
Stijl:
breed scherm met hoge resolutie 1024*768PIXELS
Helderheid:
170cd
Connector:
14
Contrastverhouding:
250:1
Werktijd:
30.000 uur
Verpakking Details:
Industriële verpakkingen
Markeren:
industriële pc-touchscreen
industriële computermonitor
Productbeschrijving
Toshiba LTD104KA1S Industrieel LCD-scherm
Belangrijkste specificaties
Paneelmerk Toshiba Matsushita
Panelmodel LTD104KA1S
Paneelgrootte 10,4 inch
Paneeltype LTPS TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024(RGB)*768 (XGA)
Pixelformaat RGB Verticale streep
Weergavegebied 210,4 * 157,8 mm
Helderheid 170 cd/m² (typisch)
Contrastverhouding 250:1 (typisch)
Kijkhoek 45/45/20/30 (CR≥10)
Weergavekleuren 262K
Responstijd 50/50 ms (Tr/Td Max)
Signaalinterface LVDS (1 kanaal, 6-bit), 14 pinnen, Connector
Ingangsspanning 3,3V (typisch)
Achtergrondverlichting 1 CCFL, Zonder driver
Touchscreen Zonder
Omgevingsspecificaties
Bedrijfstemperatuur 0°C tot 50°C
Opslagtemperatuur -20°C tot 60°C
Productoverzicht
De LTD104KA1S is een 10,4-inch diagonaal LTPS TFT-LCD displaypaneel van Toshiba Matsushita Display Technology Co., Ltd, met een geïntegreerd CCFL-achtergrondverlichtingssysteem zonder achtergrondverlichtingsdriver of touchscreen. Dit model ging in Q4 2007 in massaproductie en is momenteel niet meer leverbaar. Voor integratie in toekomstige producten raden we u ten zeerste aan contact op te nemen met Toshiba Matsushita of hun geautoriseerde agenten voor de nieuwste productie- en specificatiegegevens.