| Merknaam: | Toshiba |
| Modelnummer: | LTD104KA1S |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Paneelmerk | Toshiba Matsushita |
| Panelmodel | LTD104KA1S |
| Paneelgrootte | 10,4 inch |
| Paneeltype | LTPS TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024(RGB)*768 (XGA) |
| Pixelformaat | RGB Verticale streep |
| Weergavegebied | 210,4 * 157,8 mm |
| Helderheid | 170 cd/m² (typisch) |
| Contrastverhouding | 250:1 (typisch) |
| Kijkhoek | 45/45/20/30 (CR≥10) |
| Weergavekleuren | 262K |
| Responstijd | 50/50 ms (Tr/Td Max) |
| Signaalinterface | LVDS (1 kanaal, 6-bit), 14 pinnen, Connector |
| Ingangsspanning | 3,3V (typisch) |
| Achtergrondverlichting | 1 CCFL, Zonder driver |
| Touchscreen | Zonder |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |