| Merknaam: | Hitachi |
| Modelnummer: | SP10Q010-T |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Vervaardiging | HITACHI |
| Modelnaam | SP10Q010-T |
| Schermgrootte | 3.8 inch |
| Schermtype | LCM, FSTN-LCD |
| Resolutie | 320*240 (QVGA) |
| Actief gebied | 76.79 * 57,59 mm (H*V) |
| Uitleg van de afmetingen | 94.7 * 73,3 * 6 mm (H*V*D) |
| Luminansie | 60 cd/m2 (typisch) |
| Contrastverhouding | 51 (typisch) |
| Zienhoek | 80° (typisch) |
| Reactietijd | 150/350 ms (Tr/Td) |
| Afbeeldingsmodus | STN, zwart/wit (positief), transflectioneel |
| Achterlicht | 1S6P WLED, zonder bestuurder |
| Vernieuwingssnelheid | 75 Hz |
| Interface | Parallel Data (4-bit), FPC, 20 pinnen |
| Werkspanning | 3.3V (typisch) |
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 80°C |