AUO G121SN01 V4 12,1 inch industrieel LCD-scherm met 800×600 pixels, 450cd helderheid en 20-pins connector
Merknaam: auo
Modelnummer: G121SN01 V4
MOQ: 10 stuks
Prijs: negotiable
Betalingsvoorwaarden: T/T,W,Western Union,MoneyGram
Leveringscapaciteit: 3000 stuks per week
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
China
Certificering:
Rohs,CE,FCC
Kwaliteit:
Gloednieuw origineel
Pakket:
Originele industriële verpakking
Materiaal:
het glas oled
Kleur:
16.2m kleuren
Model:
XGA
Stijl:
breed scherm met hoge resolutie 800*600 pixel
Helderheid:
450 cd
Connector:
20
Contrastverhouding:
700:1
Werktijd:
50k uur
Verpakking Details:
Industriële verpakkingen
Markeren:
12.1 inch industriële lcd-monitor
450CD industriële schermen
Productbeschrijving
AUO G121SN01 V4 12,1 inch Industrieel LCD Paneel
Belangrijkste Specificaties
Paneel Merk AUO
Paneel Model G121SN01 V4
Paneel Grootte 12,1 inch
Paneel Type a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 800(RGB)*600 (SVGA)
Pixel Formaat RGB Verticale Streep
Weergave Gebied 246(B)*184,5(H) mm
Helderheid 450 cd/m² (Typisch)
Contrast Ratio 700:1 (Typisch)
Kijkhoek 80/80/65/75 (Typisch, CR≥10)
Responstijd 25/10 ms (Typisch, Tr/Td)
Weergave Kleuren 262K/16,2M (55% NTSC)
Signaal Interface LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20 pins Connector
Ingangsspanning 3,3V (Typisch)
Technische Kenmerken
  • TN weergavetechnologie met normaal wit, transmissive modus
  • Optimale weergave op 6 uur positie
  • Antiglare oppervlak met harde coating (3H hardheid)
  • WLED achtergrondverlichtingssysteem (9S2P configuratie)
  • 50.000 uur LED levensduur met geïntegreerde driver
  • 60Hz vernieuwingsfrequentie voor stabiele prestaties
  • Geen geïntegreerd touchscreen
Omgevingsspecificaties
Bedrijfstemperatuur -30°C tot 85°C
Opslagtemperatuur -30°C tot 85°C
Paneel Gewicht 580g (Maximaal)
Fysieke Afmetingen
Bezel Opening 249,05(B)*188,3(H) mm
Omtrek Afmetingen 279(B)*209(H) mm
AUO G121SN01 V4 12,1 inch industrieel LCD-scherm met 800×600 pixels, 450cd helderheid en 20-pins connector 0