| Merknaam: | auo |
| Modelnummer: | G121SN01 V4 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Paneel Merk | AUO |
| Paneel Model | G121SN01 V4 |
| Paneel Grootte | 12,1 inch |
| Paneel Type | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800(RGB)*600 (SVGA) |
| Pixel Formaat | RGB Verticale Streep |
| Weergave Gebied | 246(B)*184,5(H) mm |
| Helderheid | 450 cd/m² (Typisch) |
| Contrast Ratio | 700:1 (Typisch) |
| Kijkhoek | 80/80/65/75 (Typisch, CR≥10) |
| Responstijd | 25/10 ms (Typisch, Tr/Td) |
| Weergave Kleuren | 262K/16,2M (55% NTSC) |
| Signaal Interface | LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20 pins Connector |
| Ingangsspanning | 3,3V (Typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 85°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 85°C |
| Paneel Gewicht | 580g (Maximaal) |
| Bezel Opening | 249,05(B)*188,3(H) mm |
| Omtrek Afmetingen | 279(B)*209(H) mm |