| Merknaam: | samsung |
| Modelnummer: | LTM238HL01 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Panelmerk | Samsun | Panelmodel | LTM238HL01 |
|---|---|---|---|
| Panelgrootte | 23.8" | Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) * 1080 (FHD) | Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 527.04 ((W) * 296.46 ((H) mm | Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 534.64 ((W) * 312.76 ((H) * 12.7 ((D) mm | Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 250 cd/m2 (Typ.) | Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) | Afbeeldingsmodus | PLS, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie | Reactietijd | 14 ms (Type.) ((G tot G) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 72% NTSC | Typ van de lamp | Vier snaren WLED, 40K uur, zonder bestuurder |
| Frequentie. | 60 Hz | Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht | 2.34kg (max.) | Toepassing | Desktopmonitor |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector |
|---|---|
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Werktemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ 60 °C |