| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M270DTN01.3 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, MoneyGram, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 20000 stuks per week |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Panelmerk | AUO |
| Panelgrootte | 27.0" |
| Resolutie | 2560 ((RGB) * 1440 (Quad-HD, 108 PPI) |
| Afbeeldingsgebied | 596.736 ((W) * 335.664 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 608.8 ((W) * 354.66 ((H) * 15.08 ((D) mm |
| Helderheid | 350 cd/m2 (typisch) |
| Zienhoek | 85/85/80/80 (typisch, CR≥10) |
| Kleuren weergeven | 16.7M, 98% sRGB |
| Vernieuwingssnelheid | 144 Hz |
| Gewicht | 2.39 kg (typisch) |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Panelmodel | M270DTN01.3 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Oppervlaktebehandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 10001 (typisch) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Reactietijd | 3.5/1.5 (typisch) ((Tr/Td) |
| Achtergrondverlichtingssysteem | 18S4P WLED, 30K uur, zonder bestuurder |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Signalinterface | LVDS (8 ch, 8-bit), 130 pinnen Connector |
| Inlaatspanning | 12.0V (typisch) |
| Werktemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ 60 °C |