| Merknaam: | CSOT |
| Modelnummer: | SG2701B01-3 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union, MoneyGram, T/T |
| Leveringscapaciteit: | 20000 stuks per week |
| Merken | CSOT |
| Model | SG2701B01-3 |
| Afbeeldingsgrootte | 270,0 inch diagonaal |
| Display-type | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Resolutie | 1920 ((RGB) * 1080 [FHD] • 81 PPI |
| Pixelconfiguratie | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 597.888 ((H) * 336.312 ((V) mm |
| Uitleg van de afmetingen | 608.888 ((H) * 348.337 ((V) * 1.3 ((D) mm |
| Oppervlaktebehandeling | Antiglare (Haze 25%) |
| Contrastverhouding | 40001 (Typ.) |
| Reactietijd | 12 ms (typisch) G tot G |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) CR≥10 |
| Operatiemodus | HVA, meestal zwart, transmisief |
| Kleurondersteuning | 16.7M kleuren • 99% sRGB |
| Vernieuwingssnelheid | 165 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface | LVDS (4 ch, 8-bit) • 61-pin connector |
| Stroomvoorziening | 12.0V (type.) |
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 60°C |