| Merknaam: | auo |
| Modelnummer: | G057QN01 V2 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Paneelmerk | AUO |
| Paneelmodel | G057QN01 V2 |
| Paneelgrootte | 5,7" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 320(RGB)*240, QVGA, 70PPI |
| Pixelformaat | RGB Verticale Stripe |
| Weergavegebied | 115,2(B)*86,4(H) mm |
| Bezelopening | 118,2(B)*89,4(H) mm |
| Buitenafmetingen | 144(B)*104,6(H)*12,8(D) mm |
| Oppervlaktebehandeling | Antireflectie, Harde coating (3H) |
| Helderheid | 800 cd/m² (typisch) |
| Contrastverhouding | 800:1 (typisch) |
| Kijkhoek | 80/80/70/70 (typisch, CR≥10) |
| Weergavemodus | TN, Normaal Wit, Transmissief |
| Beste kijkrichting | 12 uur |
| Responstijd | 15/10 ms (typisch, Tr/Td) |
| Weergavekleuren | 262K, 50% NTSC |
| Achtergrondverlichtingstype | WLED, 50K uur, Met LED-driver |
| Verversingsfrequentie | 60Hz |
| Touchscreen | Zonder |
| Paneelgewicht | 150/165g (typisch/maximaal) |
| Signaalaansluiting | CMOS (1 kanaal, 6-bit), 33-pins connector |
| Ingangsspanning | 3,3V (typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot 85°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 85°C |