| Merknaam: | auo |
| Modelnummer: | C070FW02 V0 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Werktemperatuur | -30°C tot 75°C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Vibratieniveau | 2.9G (28,4 m/s2) |