| Merknaam: | Powertip |
| Modelnummer: | PH320240T-006-IP4Q |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Panelmerk | Powertip |
| Panelmodel | PH320240T-006-IP4Q |
| Panelgrootte | 3.5" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 320 ((RGB) × 240, QVGA, 115PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 70.08 ((W) × 52.56 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 76.9 ((W) × 63.9 ((H) mm |
| Helderheid | 190 cd/m2 (typisch) |
| Zienhoek | 50/50/45/50 (typisch, CR≥10) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Beste zichtrichting | Om zes uur. |
| Reactietijd | 35 ms |
| Kleuren weergeven | 65K. |
| Achterlicht | 6S1P WLED, zonder bestuurder |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Signalinterface | YUV (8-bit), 30 pins FPC |
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 80°C |