| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | A101VW01 V3 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Merk | AU Optronics Corp. (AUO) |
| Model | A101VW01 V3 |
| Weergavetype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Actief gebied | 219,6 mm (H) * 131,76 mm (V) |
| Buitenafmetingen | 235 mm (H) * 145,9 mm (V) |
| Randgebied | 221,6 mm (H) * 133,76 mm (V) |
| Kijkhoek | 65/65/45/65 (CR≥10) |
| Responstijd | 12/18 ms (typ.) (Tr/Td) |
| Kleurondersteuning | 262K kleuren, 48% NTSC |
| Interface | Parallelle RGB (1 kanaal, 6-bit), 60 pins FPC |
| Voeding | 3,3V/8,8V/15V/-7,0V (VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Framesnelheid | 60Hz |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot 60°C |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 70°C |