| Merknaam: | TIANMA |
| Modelnummer: | TM022HDHT11 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Fabrikant | TIANMA |
|---|---|
| Modelnaam | TM022HDHT11 |
| Schermgrootte | 2,2 inch |
| Aantal pixels | 240(RGB)*320 (QVGA) |
| Actief gebied | 33,84 * 45,12 mm (H*V) |
| Afmetingen buitenkant | 40,6 * 56,6 * 2,9 mm (H*V*D) |
| Luminantie | 90 cd/m² (typisch) |
| Contrastverhouding | 120:1 (typisch, TM) |
| Kijkhoek | 40/45/48/45 (typisch, CR≥10) |
| Responstijd | 35 ms (typisch, Tr+Td) |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Signaaltype | Parallel RGB (1 kanaal, 6-bit) + SPI, 39 pins FPC |
| Voedingsspanning | 2,8V (typisch, VDD) |