| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | G220SVN01.0 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
De AU Optronics G220SVN01.0 is een 22-inch diagonaal industrieel TFT-LCD-schermpaneel met een resolutie van 1680*1050 bij 90 PPI. Deze krachtige monitor levert een helderheid van 250 cd/m² met 16,7 miljoen kleuren en maakt gebruik van een 5,0V WLED-achtergrondverlichtingssysteem met geïntegreerde LED-driver voor een verlengde levensduur van 30.000 uur.
| Schermgrootte | 22,0 inch diagonaal |
| Resolutie | 1680 * 1050 pixels |
| Pixeldichtheid | 90 PPI |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Achtergrondverlichting | WLED met driver |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Trillingsbestendigheid | 1,5G (14,7 m/s²) |
| Touchscreen | Niet inbegrepen |
Deze industriële LCD-monitor is bij uitstek geschikt voor industriële automatisering, spelsystemen, bedieningspanelen en andere veeleisende toepassingen die betrouwbare weergaveprestaties vereisen in uitdagende omgevingen.