| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | HM150X01-102 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Fabrikant | BOE |
| Modelnaam | HM150X01-102 |
| Schermgrootte | 15,0 inch |
| Schermtype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Resolutie | 1024(RGB)*768 (XGA) 85PPI |
| Actief Gebied | 304,128 * 228,096 mm (H*V) |
| Afmetingen Buitenomtrek | 326,5 * 253,5 * 11,9 mm (H*V*D) |
| Luminantie | 350 cd/m² (Typisch) |
| Contrastverhouding | 700:1 (Typisch) |
| Kijkhoek | 80/80/80/80 (CR≥10) |
| Responstijd | 8 ms (Typisch, Tr+Td) |
| Kleurdiepte | 262K/16,2M, 60% NTSC |
| Achtergrondverlichting | 9S3P WLED, 50K uur, Met LED Driver |
| Gewicht | 1,04 kg (Typisch) |
| Vernieuwingsfrequentie | 60Hz |
| Signaalinterface | LVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector |
| Bedrijfsspanning | 3,3V (Typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |