Merknaam: BOE
Modelnummer: HM150X01-102
MOQ: 10 stuks
Prijs: negotiable
Betalingsvoorwaarden: T/T,W,Western Union,MoneyGram
Leveringscapaciteit: 3000 stuks per week
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
China
Certificering:
Rohs,CE,FCC
Kwaliteit:
Gloednieuw origineel
Pakket:
Originele industriële verpakking
Oplossing:
1024×768PIXELS 85PPI
Stijl:
20PIN IPS
Helderheid:
400cd/m2
Kleur:
16,2 miljoen
Contrastverhouding:
700 :1
Spanningsvoorziening:
3,3V
Signaaltype:
LVDS, 20 pin
Achtergrondverlichting:
50k uur levensduur
Verpakking Details:
Industriële verpakkingen
Markeren:
85PPI medische beeldvorming LCD-scherm
350 cd/m2 industriële flatscreen
HM150X01-102 Industriële LCD-paneel
Productbeschrijving
BOE 15-Inch Industrieel LCD Paneel HM150X01-102
15-inch medisch beeldscherm met een diagonaal van 15 inch, XGA-resolutie van 1024*768, 350 cd/m² helderheid en een pixeldichtheid van 85 PPI.
Productoverzicht
Belangrijkste Kenmerken
  • Vervangbare WLED-achtergrondverlichting met een levensduur van meer dan 50.000 uur
  • Matte anti-reflectiebehandeling met harde coating (3H)
  • 180° omkeerbare weergavemogelijkheid
  • 6/8-bit LVDS-interface met 20-pins connector
  • Brede kijkhoek: 80/80/80/80 (CR≥10)
  • 700:1 contrastverhouding met 8 ms responstijd
Technische Specificaties
FabrikantBOE
ModelnaamHM150X01-102
Schermgrootte15,0 inch
SchermtypeLCM, a-Si TFT-LCD
Resolutie1024(RGB)*768 (XGA) 85PPI
Actief Gebied304,128 * 228,096 mm (H*V)
Afmetingen Buitenomtrek326,5 * 253,5 * 11,9 mm (H*V*D)
Luminantie350 cd/m² (Typisch)
Contrastverhouding700:1 (Typisch)
Kijkhoek80/80/80/80 (CR≥10)
Responstijd8 ms (Typisch, Tr+Td)
Kleurdiepte262K/16,2M, 60% NTSC
Achtergrondverlichting9S3P WLED, 50K uur, Met LED Driver
Gewicht1,04 kg (Typisch)
Vernieuwingsfrequentie60Hz
SignaalinterfaceLVDS (1 kanaal, 6/8-bit), 20-pins connector
Bedrijfsspanning3,3V (Typisch)
Bedrijfstemperatuur-20°C tot 70°C
Opslagtemperatuur-30°C tot 80°C
Toepassingsgebieden
Belangrijke Opmerking: Dit model is in Q1 2016 in massaproductie gegaan en is nu stopgezet. Specificaties worden alleen ter referentie verstrekt. Neem voor de huidige productiestatus en de nieuwste specificaties rechtstreeks contact op met BOE of hun geautoriseerde distributeurs.