| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | MV238FHM-NF1 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | negotiable |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,W,Western Union,MoneyGram |
| Leveringscapaciteit: | 3000 stuks per week |
| Fabrikant | BOE |
| Modelnaam | MV238FHM-NF1 |
| Schermgrootte | 23,8 inch |
| Schermtype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Resolutie | 1920(RGB)*1080 (FHD) 92PPI |
| Actief Gebied | 527,04 * 296,46 mm (H*V) |
| Afmetingen Buitenomtrek | 535 * 313 * 13,7 mm (H*V*D) |
| Luminantie | 350 cd/m² (Typisch) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (Typisch) |
| Kijkhoek | 89/89/89/89 (CR≥10) |
| Responstijd | 5 ms (G tot G, Typisch) |
| Kleurdiepte | 16,7M kleuren, 100% sRGB |
| Verversingssnelheid | 167Hz |
| Achtergrondverlichting | 20S4P WLED, 30K uur, Geen Driver |
| Signaalinterface | LVDS (4 ch, 8-bit), 92-pins connector |
| Bedrijfsspanning | 5,0V (Typisch) |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Gewicht | 2,20 kg (Typisch) |
| Oppervlaktebehandeling | Antiglare (Haze 25%), Harde coating (3H) |